Połączenie z bazą danych MySQL 8 zostało ustanowione.
baner piosenki dla dzieci
Odsłon 14557
Fajne 218
Słabe 52

PIOSENKI DLA DZIECI INTRO BAJKA MERIDA WALECZNA

Teledysk dla dzieci o przyjaźni. Przyjaciół można poznać na całym świecie. W dzisiejszych czasach dzięki portalom społecznościowym, zawieranie nowych znajomości jest o wiele prostsze. Warto uczyć się języków obcych a teraz czas na kolorowy teledysk.

MERIDA WALECZNA

Zapraszamy na teledysk dla dzieci z bajki Merida Waleczna. Słuchając piosenki zobaczycie sceny z bajki może teledysk zachęci was do obejrzenia Meridy Walecznej.


Historia opowiada dzieje na dworze króla Fergusa który zjednoczył klany tworząc szkockie królestwo. Szybko dostrzeżemy że na dworze to królowa jest prawdziwym autorytetem i cieszy się wielkim uznaniem wśród szkockich klanów. To na jej barkach spoczywa utrzymanie kruchego pokoju poprzez przygotowanie swojej córki Meridy do małżeństwa.

Tradycja głosi że o rękę królewny mogą starać się jedynie synowie przywódców klanów. Jednak Merida ma odmienne zdanie co do tradycji. Za wszelka cenę chce być Panią własnego losu. O pomoc zwraca się do czarownicy spotkanej w tajemniczych okolicznościach. Jej decyzja będzie miała dramatyczne konsekwencję.